zabezpečení bytu

mějte jistotu, že je váš byt v bezpečí

Zajistíme

Instalaci na míru

Zásah při poplachu

Vzdálený přístup

Snížení rizika vyloupení

Jak ochráníme
Váš byt

Zabezpečujeme byty, protože jsou často cílem zlodějů a jiných narušitelů. Nespoléháme se proto pouze na mechanické zabezpečení, ale instalujeme i celé elektronické systémy, čímž vytvoříme bezpečnější domov pro celou Vaši rodinu. Naše systémy detekují otevírání a zavírání oken, nebo dveří. Rozpoznají i rozbití skel, nebo pohyb cizích osob po bytě. Alarm pak snadno vyděsí případné zloděje.

Počet vykradených bytů v roce 2016
26 150
Počet vykradených bytů v roce 2015
34 476
Počet vykradených bytů v roce 2014
49 304
Počet vykradených bytů v roce 2013
62 384

Interaktivní mapa

Jaké prvky zabezpečení můžeme implementovat?

Pokud chcete vylepšit vaše zabezpečení bytu v Brně, pak jste na správném místě. Podívejte se na přehled jednotlivých prvků a neváhejte se nás zeptat na radu.

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Střeží prostor až do vzdálenosti 12 m. Pokud je zajištěno, v případě detekovaného pohybu vyvolá poplach. Detektor umí navíc prostor vyfotit a snímek odeslat uživateli.

KOUŘOVÝ DETEKTOR

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než vypukne požár. Detektory mají zabudovanou i sirénu pro lokální signalizaci.

ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

Rozpozná únik vody v domě a upozorní vás ještě předtím, než voda napáchá škody.

INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Může plnit i funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

KLÁVESNICE

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů na principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě. V menu lze spravovat uživatele systému. Můžete si pořídit i další klávesnice a Jablotron 100 ovládat komfortně z různých míst.

ÚSTŘEDNA

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištění stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Umožňuje dálkově zajišťovat a odjišťovat zařízení a vyvolat tísňový poplach. Lze jej použít i pro ovládání více systémů od Jablotronu.

OVLÁDACÍ MODUL

Jablotron 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo jej nastavíte automaticky. 

OVLÁDACÍ ČIP

Pro jednoduchou a bezpečnou identifikaci. Stačí pouze přiložení čipu ke klávesnici. Každý člen domácnosti má svůj čip a vy můžete sledovat, kdo a kdy systém ovládal.

Mockrát děkuji za vstřícný přístup a diskrétnost. Vše proběhlo bez komplikací, rychle a nad míru očekávání.

Spokojený klient

24

let
zkušeností

7

let
záruky

5

let
servisní podpory

Chcete zabezpečit svůj byt?

Máte dotaz nebo potřebujete vytvořit nezávaznou nabídku? Úvodní konzultace je zdarma.

Nezávazná poptávka

1. Po odeslání objednávky Vás bude do 24 hodin telefonicky kontaktovat náš pracovník pro bližší informace k Vaší poptávce.

2. Sdělíme Vám orientační cenu a domluvíme se na datumu osobní prohlídky Vašeho objektu.

3. Přesnou kalkulaci Vám vyhotoví přímo na místě náš odborný technik.