zabezpečení domu

mějte jistotu, že je váš dům v bezpečí

Zajistíme

Instalaci na míru

Zásah při poplachu

Vzdálený přístup

Snížení rizika vyloupení

Jak ochráníme
Váš dům

S naším elektronickým zabezpečovacím systémem se vašem domě budete cítit neustále v bezpečí. U pokročilých bezpečnostních systémů můžete mít vzdáleně pod kontrolou veškeré inteligentní funkce prostřednictvím tabletu, mobilu nebo počítače. Ovládat můžete například otevírání a zavírání oken, zavlažování nebo také vypínání čerpadel. K lepšímu zabezpečení vašeho domu doporučujeme zavést i kamerový systém, který vám umožní vizuální kontakt s vašim domem a to odkudkoliv.
Počet vykradených domů v roce 2019
2 748
Počet vykradených domů v roce 2018
2 553
Počet vykradených domů v roce 2017
2 947
Počet vykradených domů v roce 2016
3 272

Interaktivní mapa

Jaké prvky zabezpečení můžeme implementovat?

DETEKTOR POHYBU A TŘÍŠTĚNÍ SKLA

Střeží pohyb v místnosti a rozpozná zvuk rozbití skla. Poplach vyvolá dřív, než se zloděj dostane do domu rozbitým oknem.

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Střeží prostor až do vzdálenosti 12 m. Pokud je zajištěno, v případě detekovaného pohybu vyvolá poplach. Detektor umí navíc prostor vyfotit a snímek odeslat uživateli.

KOUŘOVÝ DETEKTOR

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než vypukne požár. Detektory mají zabudovanou i sirénu pro lokální signalizaci.

ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

Rozpozná únik vody v domě a upozorní vás ještě předtím, než voda napáchá škody.

INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Může plnit i funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

KLÁVESNICE

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů na principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě. V menu lze spravovat uživatele systému. Můžete si pořídit i další klávesnice a Jablotron 100 ovládat komfortně z různých míst.

ÚSTŘEDNA

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě.

VENKOVNÍ SIRÉNA

Hlasitě upozorní okolí o narušení objektu. Kryt sirény si můžete vybrat ve více provedení, i z nerezu. Je dobrým odrazujícím prvkem proti zlodějům.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištění stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Umožňuje dálkově zajišťovat a odjišťovat zařízení a vyvolat tísňový poplach. Lze jej použít i pro ovládání více systémů od Jablotronu.

OVLÁDACÍ MODUL

Jablotron 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo jej nastavíte automaticky. 

OVLÁDACÍ ČIP

Pro jednoduchou a bezpečnou identifikaci. Stačí pouze přiložení čipu ke klávesnici. Každý člen domácnosti má svůj čip a vy můžete sledovat, kdo a kdy systém ovládal.

Chtěli byste si pořídit doma v Brně domácí alarm? Perfektní rozhodnutí. Určitě se ale podívejte i na ostatní prvky, které můžete u zabezpečení domu v Brně použít.

Se službami společnosti Mohlis jsme byli velmi spokojeni. Domluva na místě ohledně instalace byla jasná a srozumitelná, na všem jsme se společně dohodli a pan Steinmetz se nám snažil ve všem vyjít vstříc.

Bučkovi, RD Brno-Slatina.

24

let
zkušeností

7

let
záruky

5

let
servisní podpory

Chcete zabezpečit svůj byt?

Máte dotaz nebo potřebujete vytvořit nezávaznou nabídku? Úvodní konzultace je zdarma.

Nezávazná poptávka

1. Po odeslání objednávky Vás bude do 24 hodin telefonicky kontaktovat náš pracovník pro bližší informace k Vaší poptávce.

2. Sdělíme Vám orientační cenu a domluvíme se na datumu osobní prohlídky Vašeho objektu.

3. Přesnou kalkulaci Vám vyhotoví přímo na místě náš odborný technik.