zabezpečení kanceláří

mějte jistotu, že jsou vaše kanceláře v bezpečí

Zajistíme

Instalaci na míru

Ovládání na dálku

Drátové i bezdrátové provedení

Pořízení fotky narušitele

Jak ochráníme
Vaše kanceláře

Jsme certifikovaným dodavatelem revolučního zabezpečovacího systému Jablotron. Nainstalujeme vám potřebné detektory a senzory, které vám pomohou zabezpečit celý objekt. Díky Jablotronu svoji firmu nejenom chráníte, ale můžete ji i řídit. Budete moci ovládat např. osvětlení, topení, zapínání a vypínání různých zařízení a další.

Počet vykradených nebytových prostor v roce 2019
14 140
Počet vykradených nebytových prostor v roce 2018
13 825
Počet vykradených nebytových prostor v roce 2017
15 465
Počet vykradených nebytových prostor v roce 2016
17 231

Interaktivní mapa

Jaké prvky zabezpečení můžeme implementovat?

DETEKTOR POHYBU A TŘÍŠTĚNÍ SKLA

Střeží pohyb v místnosti a rozpozná zvuk rozbití skla. Poplach vyvolá dřív, než se zloděj dostane do domu rozbitým oknem.

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Střeží prostor až do vzdálenosti 12 m. Pokud je zajištěno, v případě detekovaného pohybu vyvolá poplach. Detektor umí navíc prostor vyfotit a snímek odeslat uživateli.

KOUŘOVÝ DETEKTOR

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než vypukne požár. Detektory mají zabudovanou i sirénu pro lokální signalizaci.

ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

Rozpozná únik vody v domě a upozorní vás ještě předtím, než voda napáchá škody.

INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Může plnit i funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

KLÁVESNICE

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů na principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě. V menu lze spravovat uživatele systému. Můžete si pořídit i další klávesnice a Jablotron 100 ovládat komfortně z různých míst.

ÚSTŘEDNA

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě.

VENKOVNÍ SIRÉNA

Hlasitě upozorní okolí o narušení objektu. Kryt sirény si můžete vybrat ve více provedení, i z nerezu. Je dobrým odrazujícím prvkem proti zlodějům.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištění stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Umožňuje dálkově zajišťovat a odjišťovat zařízení a vyvolat tísňový poplach. Lze jej použít i pro ovládání více systémů od Jablotronu.

OVLÁDACÍ MODUL

Jablotron 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo jej nastavíte automaticky. 

OVLÁDACÍ ČIP

Pro jednoduchou a bezpečnou identifikaci. Stačí pouze přiložení čipu ke klávesnici. Každý člen domácnosti má svůj čip a vy můžete sledovat, kdo a kdy systém ovládal.

Čím více prvků implementujeme, tím bude úroveň zabezpečení kanceláře v Brně vyšší.

Dlouhodobě perfektní zkušenost s firmou Mohlis, která nám zabezpečuje všechny naše provozovny. Rychlá komunikace, a hlavně profesionálně provedená práce. Určitě využijeme v budoucnu a mohu jedině doporučit.

Jan Šlesinger – Vinotéka Perkmistr

24

let
zkušeností

7

let
záruky

5

let
servisní podpory

Chcete zabezpečit svůj byt?

Máte dotaz nebo potřebujete vytvořit nezávaznou nabídku? Úvodní konzultace je zdarma.

Nezávazná poptávka

1. Po odeslání objednávky Vás bude do 24 hodin telefonicky kontaktovat náš pracovník pro bližší informace k Vaší poptávce.

2. Sdělíme Vám orientační cenu a domluvíme se na datumu osobní prohlídky Vašeho objektu.

3. Přesnou kalkulaci Vám vyhotoví přímo na místě náš odborný technik.