zabezpečení chaty

mějte jistotu, že je vaše chata v bezpečí

Zajistíme

Instalaci na míru

Siréna k odlákání zloděje

Zásah při poplachu

Pořízení fotky narušitele

Jak ochráníme
Vaši chatu

Elektronické zabezpečovací systémy získávají své stále častější místo i v objektech typu chaty a chalupy. Proč? Důvod je jednoduchý. Tyto objekty jsou snadným cílem mnoha zlodějů. Jejich slabinou je fakt, že se ve většině případů nachází v odlehlejších místech s nízkým pohybem osob. Nejčastěji se krade cenné sportovní vybavení a nářadí. Elektronické zabezpečení chaty a chalupy je otázkou individuálního posouzení rizik, kde velmi významnou roli hraje například siréna s vysokým akustickým výkonem.

Počet vykradených chat v roce 2019
1 633
Počet vykradených chat v roce 2018
1 305
Počet vykradených chat v roce 2017
1 768
Počet vykradených chat v roce 2016
1 931

Interaktivní mapa

Jaké prvky zabezpečení můžeme implementovat?

DETEKTOR POHYBU A TŘÍŠTĚNÍ SKLA

Střeží pohyb v místnosti a rozpozná zvuk rozbití skla. Poplach vyvolá dřív, než se zloděj dostane do domu rozbitým oknem.

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Střeží prostor až do vzdálenosti 12 m. Pokud je zajištěno, v případě detekovaného pohybu vyvolá poplach. Detektor umí navíc prostor vyfotit a snímek odeslat uživateli.

ZÁPLAVOVÝ DETEKTOR

Rozpozná únik vody v domě a upozorní vás ještě předtím, než voda napáchá škody.

INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Může plnit i funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

KLÁVESNICE

Slouží ke snadnému ovládání systému pomocí segmentů na principu semaforu. Od zajištění a odjištění až po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě. V menu lze spravovat uživatele systému. Můžete si pořídit i další klávesnice a Jablotron 100 ovládat komfortně z různých míst.

ÚSTŘEDNA

Vyhodnocuje informace z detektorů nebo reaguje na požadavky uživatele. Na základě toho vykoná akci od předání informace o poplachu po ovládání různých zařízení nebo spotřebičů v domě.

VENKOVNÍ SIRÉNA

Hlasitě upozorní okolí o narušení objektu. Kryt sirény si můžete vybrat ve více provedení, i z nerezu. Je dobrým odrazujícím prvkem proti zlodějům.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištění stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

DÁLKOVÝ OVLADAČ

Umožňuje dálkově zajišťovat a odjišťovat zařízení a vyvolat tísňový poplach. Lze jej použít i pro ovládání více systémů od Jablotronu.

OVLÁDACÍ MODUL

Jablotron 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo jej nastavíte automaticky. 

Mockrát děkuji za vstřícný přístup a diskrétnost. Vše proběhlo bez komplikací, rychle a nad míru očekávání.

Spokojený klient

24

let
zkušeností

7

let
záruky

5

let
servisní podpory

Chcete zabezpečit svůj byt?

Máte dotaz nebo potřebujete vytvořit nezávaznou nabídku? Úvodní konzultace je zdarma.

Nezávazná poptávka

1. Po odeslání objednávky Vás bude do 24 hodin telefonicky kontaktovat náš pracovník pro bližší informace k Vaší poptávce.

2. Sdělíme Vám orientační cenu a domluvíme se na datumu osobní prohlídky Vašeho objektu.

3. Přesnou kalkulaci Vám vyhotoví přímo na místě náš odborný technik.