zabezpečení garáže

mějte jistotu, že je vaše garáž v bezpečí

Zajistíme

Jednoduché a levné řešení

Ovládání na dálku

Ochrana před požárem

Detekce otevření vrat

Jak ochráníme
Vaši garáž

Nabízíme zabezpečení samostatně stojících garáží, ale i těch, které jsou pevnou součástí domu. Garáže mohou být pro zloděje velmi snadným cílem, protože vrata do nich nebývají tak zabezpečená jako vstupní dveře.  Abyste si byli jistí, že nedojde k vyloupení garáže a současně s ní i vašeho domu, je dobré pořídit si elektronické zabezpečení domu včetně kamerového systému. 

Cena za 1 garáž
od 15 000 Kč
Cena za 2 garáže
od 9300 Kč
Cena za 3 garáže
od 7 400 Kč
Cena za 5 garáží
od 5 900k Kč
Cena za 10 garáží
od 4 770 Kč

Interaktivní mapa

Jaké prvky zabezpečení můžeme implementovat?

POHYBOVÝ DETEKTOR

Sleduje pohyb v místnosti, a to až do 12 m. Když je objekt zajištěný a zaznamená narušitele, spustí alarm. Detektor lze využít i jako senzor pro automatické zapínání světla.

POHYBOVÝ DETEKTOR S KAMEROU

Střeží prostor až do vzdálenosti 12 m. Pokud je zajištěno, v případě detekovaného pohybu vyvolá poplach. Detektor umí navíc prostor vyfotit a snímek odeslat uživateli.

KOUŘOVÝ DETEKTOR

Čidlo rozpozná kouř nebo zvýšenou teplotu a varuje vás ještě před tím, než vypukne požár. Detektory mají zabudovanou i sirénu pro lokální signalizaci.

INTERIÉROVÁ SIRÉNA

Houká při poplachu a tím upozorní zloděje i uživatele. Může plnit i funkci zvonku nebo signalizovat různé akce, jako je odchodové zpoždění.

DETEKTOR OTEVŘENÍ

Hlídá dveře, a pokud dojde k otevření při zajištění stavu objektu, vyvolá poplach. Odstraší zloděje ještě předtím, než se dostane dovnitř.

OVLÁDACÍ MODUL

Jablotron 100 nabízí více než jen střežení. Dokáže ovládat různé druhy zařízení nebo spotřebičů. Požadavek můžete zadat na dálku sami nebo jej nastavíte automaticky. 

 

Primárně nabízíme zabezpečení garáží v Brně, ale rádi vám pomůžeme i v blízkém okolí.

Na základě jen kladných zkušeností při provedení generální opravy zabezpečovacího systému velkého rozsahu, dosavadní bezporuchový provoz a bezproblémovou komunikaci při objednání servisu, doporučuji firmu MOHLIS zájemcům o její služby.

Družstvo GS Chodská Brno,
místopředseda představenstva

24

let
zkušeností

7

let
záruky

5

let
servisní podpory

Chcete zabezpečit svůj byt?

Máte dotaz nebo potřebujete vytvořit nezávaznou nabídku? Úvodní konzultace je zdarma.

Nezávazná poptávka

1. Po odeslání objednávky Vás bude do 24 hodin telefonicky kontaktovat náš pracovník pro bližší informace k Vaší poptávce.

2. Sdělíme Vám orientační cenu a domluvíme se na datumu osobní prohlídky Vašeho objektu.

3. Přesnou kalkulaci Vám vyhotoví přímo na místě náš odborný technik.